OnePlus, 4 yeni ürün ile karşımıza çıkacak

27.06.2022 10:20 Son Güncelleme: 27.06.2022 10:20Haber Deposu: Donanım Günlüğü Gelen bilgilere nazaran şirket, iki yeni TWS kulaklık, bir OnePlus Watch ve bir fitness bandı piyasaya sürmeyi planlıyor. Son ikisinin Mart 2021’de piyasaya sürülen OnePlusWatch ve OnePlusBand’ın devamı olduğu söyleniyor.
Ek olarak yaklaşmakta olan TWS kulaklıklarından birinin orta derslik odaklı Nord markasıyla geleceğini, ötekinin ise nispeten daha kaliteli olacağını da belirtiyor. Bu TWS kulaklıkların, Ağustos ve Ekim ayları içinde, şu demek oluyor ki 2022’nin üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.
Ne yazık ki, informasyon veren bu yaklaşan AIoT cihazlarının özellikleriyle ilgili herhangi bir informasyon vermiyor. Bununla beraber, şirket kısa süre ilkin Hindistan’da Nord Buds’ı, şu demek oluyor ki Buds N’yi piyasaya sürdü, böylece yaklaşmakta olan Nord markalı TWS kulaklıklardan ne bekleyebileceğimiz hakkında bir düşünce edinebiliriz. Nord Buds, 12,4 mm dinamik sürücülerle gelir ve hususi ekolayzır destekli Dolby Atmos ses özelliğine haizdir. Kulaklıklar, aramalar esnasında gürültü engelleme için çift mikrofon barındırır, sadece etken gürültü engelleme sağlamıyor.
Ek olarak oyun için 94ms düşük gecikme moduna sahipler ve bağlantı için Bluetooth v5.2 ile beraber geliyorlar. Bataryaya erişince, Nord Buds, tek bir şarjla 7 saate kadar ve şarj kutusuyla eşleştirildiğinde toplam 30 saate kadar ses çalma sunuyor. Ek olarak daima bir artı olan IP55 toz ve su geçirmezlik derecesine haiz.

Son Dakika Haberler