Emre Belözoğlu: 3 geçirme daha yapacağız

Yeni sürem hazırlıkları kapsamında Burdur’a gelen Medipol Başakşehir, Süleyman Demirel Havalimanı’ndan ekip otobüsüyle kamp yapacakları Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Tesisleri’ne geçti.
Başakşehir takımını MAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Danışmanı ve Maküspor Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kılınç çiçeklerle karşıladı. Başakşehir kafilesi ortalama 2 saat dinlenmenin arkasından teknik direktör Emre Belözoğlu yönetiminde sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirmiş oldu.
BELÖZOĞLU: 3 OYUNCU DAHA DAHİL EDECEĞİZ
Medipol Başakşehir Teknik Direktör Emre Belözoğlu Demirören Haber Ajansı’na (DHA) yapmış olduğu açıklamada, “Bizim geçen seneden oturmuş bir düzenimiz var. İyi bir oyuncu grubumuz var. Puansal anlamda geldiğimiz günden itibaren daha iyisini yapabilirdik fakat iyi puan topladık. Avrupa kupaları hedefimize ulaştık. Oraya da gitmek istiyoruz. Hazırlıklarımıza üç gün ilkin İstanbul’da başladık. Bu süreç bugün Burdur’da kampımız ile birlikte devam edecek. Sürem için hazırlıklarımız devam ediyor. Mevcutta da iyi bir kadromuz var fakat iki üç tane destek olacak. Esasen iki tane oyuncumuz aramıza katıldı. Üç tane daha oyuncuyu içeriye dahil edeceğiz benzer biçimde görünüyor” dedi. “SKOR KATKISI VERECEK OYUNCULARLA GÖRÜŞME HALİNDEYİZ”
Ön tarafta oynayabilen, skora katkı verebileceğini düşündükleri oyuncularla görüşme halinde olduklarını kaydeden Belözoğlu, “Başakşehir takımının hedefi senelerdir aynı. En fena Avrupa kupalarına gitmek. Sezonu en üstte bitirmek adına bu mücadelemizi göstereceğiz ve bu gücümüz var, geçmişimizde var. Gene aynı şekilde yolumuza devam edip ilerleyeceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.
Başakşehir, 15 gün süresince yeni sürem hazırlıklarını Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tesisleri’nde sürdürecek.

Son Dakika Haberler