Bruma: Jorge Jesus arayınca derhal geldim

27.06.2022 13:36 Haber Deposu: DHA Fenerbahçe, yeni sürem hazırlıklarını bugün basına açık yapmış olduğu antrenmanla sürdürdü. Antrenmanın peşinden sarı-lacivertli ekibin Portekizli futbolcusu Bruma, basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu.
Yeni sezona hep beraber başladıklarını dile getiren Bruma, “Ekip oldukca iyi çalışıyor, sıkı çalışıyor. Bu sürem ulaşmak istediğimiz hedeflerimiz var sürem sonunda. Bunun için çalışıyoruz. Sezona yeni başladık, hemen hemen yedi gün oldu. Ben de kendi potansiyelimi biliyorum. Öncelikli hedefim takıma yardım etmek. Yavaş yavaş yüzde 100’ümüze ulaşmak isterim. Bizim için mühim olan şey, ilk resmi maça kadar hazır olmak. Bunun için de en üst düzeyde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bununla birlikte yeni bir sistemle oynuyorum, buna alışmaya çalışıyorum. Yeni ekip arkadaşlarıma da alışmam gerekiyor. Süre ilerledikçe her şey yoluna girecektir diye düşünüyorum” diye konuştu. “TÜRKİYE’YE İLK GELDİĞİMDE ÇOK GENÇTİM, ŞU ANDA DAHA TECRÜBELİYİM”
Galatasaray’a aktarma olduğu dönemle ilgili gelen soruya cevap veren Portekizli oyuncu, “Türkiye’ye ilk geldiğimde oldukca gençtim. Şu anda daha tecrübeliyim. Hem saha içinde hem saha haricinde daha olgunum. iyi bir yolda olduğumu düşünüyorum” açıklamasını yapmış oldu.
“HOCAMIZDAN BİR TELEFON ALDIM VE BANA BENİ İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ”
Fenerbahçe’ye aktarma olma sürecinden bahseden Bruma, “Aktarma sürecinde hocamızdan bir telefon aldım. Kendisi bana beni istediğini söylemiş oldu, kulübün bu seneki hedeflerinden bahsetti. Ben de buraya gelmek istedim. Fenerbahçe esasen büyük bir kulüp, ben de bu takıma katkı sağlamak için buradayım. Ümit ederim oyuncular en iyi performanslarında olur ve hedefimize ulaşırız” şeklinde konuştu.
“ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ VERMEK İSTİYORUM
Vaatler vermek istemediğini kaydeden Bruma, şunları söylemiş oldu: “Ben burada vaatler vermek istemiyorum. Çalışmalarımı en iyi şekilde sürdürüp takımıma destek olmak isterim. Hedeflerimize ulaşmak isterim. Taraftarlarımız esasen benim oyun stilimi biliyorlar. Yavaş yavaş performansıma ulaşacağımı düşünüyorum. Sakinim. Elimden gelenin en iyisini vermek isterim.”

Son Dakika Haberler